Név Beosztása Email Telefonszám
Kondás Krisztina tájékoztató könyvtáros kondas.krisztina[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Kovács Margit könyvtáros kovacs.margit[kukac]rfmlib.hu 46/507-077
Kovácsné Katona Rita könyvtáros katona.rita[kukac]rfmlib.hu 46/304-107
Kővári Miklós könyvtáros kovari.miklos[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Kuna-Lupták Annamária könyvtáros kuna.annamaria[kukac]rfmlib.hu 46/344-851
Lévai Melinda titkárnő levai.melinda[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Lövei István raktáros könyvtáros lovei.istvan[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Magyar Anna könyvtáros magyar.anna[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Magyar Csaba intézményüzemeltető magyar.csaba[kukac]rfmlib.hu 46/503-120, 70/635-2639
Magyar Csabáné kölcsönző könyvtáros magyar.csabane[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Makár Richárd könyvtáros, területi referens, körzete(i):, Cigándi makar.richard[kukac]rfmlib.hu 46/503-120, 70/341-1070
Malárcsik Csilla feldolgozó könyvtáros malarcsik.csilla[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Mariscsák Istvánné könyvtáros mariscsak.istvanne[kukac]rfmlib.hu 46/379-032
Melegh-Duró Tímea könyvtáros, osztályvezető Tartósan távol 46/503-120
Miklós Katalin könyvtáros, csoportvezető miklos.katalin[kukac]rfmlib.hu 46/503-126
Miskolczi Barbara, dr. könyvtáros miskolczi.barbara[kukac]rfmlib.hu 46/503-126
Molnár István könyvtáros molnar.istvan[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Nádai Virág könyvtáros nadai.virag[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Nagy Attila könyvtáros nagy.attila[kukac]rfmlib.hu 46/344-851
Nagy Péterné könyvtáros nagy.peterne[kukac]rfmlib.hu 46/379-032
Nagyné Kenyeres Mária kölcsönző könyvtáros, csoportvezető kenyeres.maria[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Nyulászi Gergely könyvtáros, területi referens, körzete(i):, Szerencsi, Szikszói nyulaszi.gergely[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Pálfi Erika könyvtáros, csoportvezető palfi.erika[kukac]rfmlib.hu 46/344-851
Pallai Erika kötészeti munkatárs pallai.erika[kukac]rfmlib.hu 46/503-120
Papp Attila könyvtáros papp.attila[kukac]rfmlib.hu 46/503-120

Pages